Personel

Oto wypowiedzi osób, które znalazły pracę za pośrednictwem naszej agencji.
Jeżeli jesteś osobą, która dzięki nam znalazła pracę i chcesz napisać swoją opinię - kliknij tutaj.

« [1] [2] [3]

joanna Banasik w dniu 2007-04-17 napisał(a):
Nie pracowałam tu jeszcze ale nie wiem czy nikt mnie nieoszuka :-/
Danuta Zawadzka w dniu 2007-04-10 napisał(a):
Witam Panstwa polecam wszystkim opiekunkom agencje Pana Tomasza. Dobrze zorganizowana praca, wysokie wynagrodzenie, pomoc w sprawach problematycznych, niekonfliktowy i otwarty na wspołprace
IWONA WOJCIECHOWSKA w dniu 2006-12-18 napisał(a):
WITAM. MIAŁAM PRZYJEMNOSC WSPOŁPRACOWAC Z KILKOMA AGENCJAMI/NIE WSZYSTKIE WYWIAZYWALY SIE PRAWIDŁOWO ZE SWOICH OBOWIAZKÓW/ DLATEGO TEZ SADZE ZE MAM PRAWO PORÓWNAC TE AGENCJE. NAJWYZEJ OCENIAM AGENCJE OPIEKUN 24 I PROFESJONALIZM PANA TOMASZA. DLATEGO TEZ KILKAKROTNIE KORZYSTAM Z JEGO USŁUG I POLECAM TEZ INNYM. POZDRAWIAM
Janusz Delfel w dniu 2006-12-14 napisał(a):
Współpracowałem z kilkoma agencjami pośredniczącymi w znalezieniu pracy jako opiekun do osób starszych. Teraz jestem zatrudniony w agencji Pana Tomasza Łukasika i jestem bardzo zadowoly z tej wpółpracy ponieważ zapewnia ona dobre warunki pracy i pełną asekurację podczas jej trwania. Serdecznie polecam innym. Z wyrazami szacunku. Janusz Delfel.
Alicja Delfel w dniu 2006-12-14 napisał(a):
Wyrazy uznania oraz serdeczne podziękowanie za dobrą i profesjonalną pomoc i współpracę, za pełną asekurację podczas trudnej pracy jako opiekunka do osób starszych. Szczerze polecam firmę Pana Łukasika innym osobom szukającym pracy. A Pana Tomasza pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w dalszej działalności.
Ossowski Andrzej w dniu 2006-12-13 napisał(a):
Bardzo dziękuje za szybkie znalezienie pracy. Duży profesjonalizm i kompetencja p. Tomasza. Słowa uznania Andrzej O.
AMaczynska w dniu 2006-11-18 napisał(a):
Serdecznie podziekowania oraz wyrazy uznania dla P. Tomasza Lukasik za bardzo sprawne i blyskawiczne posrednictwo w znalezieniu pracy.Duza kompetencja.Pozdrawiam.AMaczynska.

« [1] [2] [3]

© 2006 by opiekun24.pl
design & cms © 2006 by intensys.pl / studiofonika.pl