Personel

Oto wypowiedzi osób, które znalazły pracę za pośrednictwem naszej agencji.
Jeżeli jesteś osobą, która dzięki nam znalazła pracę i chcesz napisać swoją opinię - kliknij tutaj.

« [1] [2] [3] »

Irena Filipiuk w dniu 2011-06-24 napisał(a):
Witam Panstwa polecam wszystkim opiekunkom agencje Pana Tomasza. Dobrze zorganizowana praca, wysokie wynagrodzenie,...mila obsluga pan...szcegolne uklony dla Pan...jest to firma konkretna,rzetelna w razie problemu służą pomocą.Bardzo gorąco polecam tą firmę innym osobą. Dziękuje.
Maria Bartoszek w dniu 2010-12-26 napisał(a):
Witam pracuje w firmie pana Lukasika i chcialabym podkreslic ze jestem bardzo zadowolona. Polecam kazdej niezdecydowanej opiekunce wspolprace z panem Lukasikiem . Pozdrawiam
Ola Borys w dniu 2010-08-05 napisał(a):
Współpracuję od niedawna z firmą pana Łukasika, którą z pełną odpowiedzialnością mogę polecić osobom szukającym pracy jako opiekun. Agencja ta posiada znak jakości i już samo to stawia ją bardzo wysoko pośród innych firm tego typu. Rzetelność, profesjonalizm i solidność- to ich główne cechy. Jeszcze raz gorąco polecam, bez obaw.
Bogumiła Zalewska w dniu 2010-06-29 napisał(a):
Jestem zadowolona ze współpracy z firmą p.T.Lukasik, jest to firma konkretna,rzetelna w razie problemu służą pomocą.Bardzo gorąco polecam tą firmę innym osobą. Dziękuje.
Jadwiga Stawiarska w dniu 2009-08-19 napisał(a):
Z radością dołączyłam do grona zadowolonych opiekunek współpracujących z firmą Pana Tomka Łukasika.To firma,która dba o swoje opiekunki,zawsze służy dobrą radą i pomocą,to zespół ludzi o dużym zaangażowaniu i zawsze gotowych do współpracy.Jeśli jeszcze raz stanęłabym przed wyborem jaką agencję wybrać to bez wachania wybrałabym właśnie tą.Gorąco polecam innym opiekunkom,tu zawsze znajdziecie pomoc,uczciwość i wierzcie mi,tu nikt was nie oszuka.Wyrazy szacunku i podziękowania dla Pana Tomka i jego wspaniałego zespołu.
Dorota Darmoroz w dniu 2008-04-10 napisał(a):
Dziękuję p.Tomaszu za bardzo dobrą współpracę z Panem,a wszystkim polecam agencję p. Lukasika. Pan Tomasz jest naprawdę takim naszym opiekunem,"parasolem ochronnym"na terenie Niemiec. Dorota Darmoroz
iwona azmy w dniu 2008-02-04 napisał(a):
Polecam firmę pana Lukasika ,dobra współpraca,szybko załatwione formalności,miły kontakt telefoniczny.
Elzbieta Kurzydlowska w dniu 2007-12-17 napisał(a):
Z przyjemnoscia musze przyznac,ze wspolpraca z wyzej wymienioną agencja reprezentowana przez Pana Tomasza Lukasika mnie osobiscie uklada sie wspaniale.Jest wyjatkowo sympatycznym,kompetentnym i rzetelnym czlowiekiem, o duzej odpowiedzialnosci i zaangazowaniu.Wszystkim majacym watpliwosci i obawy polecam ta agencje. Dziekuje za zaufanie i pomoc.
Danuta Wysocka w dniu 2007-11-22 napisał(a):
POLECAM WSZYSTKIM FIRME,PANA TOMKA LUKASIK,ZA PROFESIONALIZM ORAZ WSPANIAŁĄ WSPÓŁPRACE.JEST TO CZŁOWIEK NA KTÓRYM,MOŻNA CAŁKOWICIE POLEGAĆ,JAK NA PRAWDZIWYM PRZYJACIELU.SŁUŻY ZAWSZE,RADĄ I POMOCĄ.Z WYRAZAMI SZACUNKU,DLA PANA TOMASZA
Teresa Gęsiarz w dniu 2007-06-13 napisał(a):
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Tomkiem.Polecam wszystkim poszukującym pracy opiekunki FIRME p.Tomasza,ponieważ jest solidna,bezproblemowa i uczciwa.

« [1] [2] [3] »

© 2006 by opiekun24.pl
design & cms © 2006 by intensys.pl / studiofonika.pl